07
Eyl

SONBAHAR-KIŞ DEKORASYON TRENDLERİ

En sevdiğimiz mevsim bahar bütün güzelliğiyle geliyor. Havalar serinlemeye başladı bile, bütün yaz meyvelerini yediğimiz güzelim ağaçlar yavaş yavaş kendini bu mevsime hazırlıyor..

Sizde evinizde, çalışma alanlarınız da sonbahara uygun yenilikler yapmak isterseniz yazımızın devamını okuyarak evinizi yeni mevsime hazırlayabilir ve doğayla uyumu yakalayabilirsiniz.

Keyifli okumalar.

Sıkıldığınız mobilyalarınız ve baştan aşağı bir değişiklik istiyorsanız bunun için çok uygun bir zaman neden dediğinizi duyar gibiyiz. Sonbahar dekorasyonu için kullanılan renkler ve eşyalar ile 4 mevsim sürecek bir şıklık yakalayabilmeniz oldukça yüksek.

Sonbahar renkleri olan krem, gri, kahve ve tonlarını kullanarak mevsimin özelliklerini yansıtan oldukça sade uyumlu kombinler yapılabilir.

Açık renk zemin kaplamaları ile koyu tonlarda mobilyalar yıl boyu her türlü renk ile kolayca bir araya getirilebilir. Doğal işlenmemiş aksesuarlarda mevsimi evinize taşımanıza yardımcı olacaktır.

 

     

 

Ufak dokunuşlar benim için yeterli diyorsanız yukarıda bahsedilen renkler özellikle mobilya ve ağır eşyalar için uygun olmakta ancak sezonluk değiştireceğiniz aksesuarlarınızda (yastık, vazo, yapma çiçekler, mumlar vb.) kırmızı, turuncu, sarı gibi renkler tercih edebilirsiniz. Duvar kağıtlarınızı değiştirmek isterseniz mavi veya yeşil tonlarında natürel bir renk tercih edebilirsiniz. Ancak belirtmek gerekir ki renkli bir duvar kağıdı tercihiniz olacaksa bu duvarı iyi belirlemeli ve uygun şekilde dekore etmelisiniz.

Örneğin renkli bir duvar kağıdı istediğinizde önüne bir berjer küçük bir sehpa koyduğunuzda burası sizin kitap okuma alanınıza dönüşebilir..

 

Doğanın renklerinden ilham almaktan hiç korkmayın sizi asla yanıltmaz..

Bizden destek almak isterseniz www.zedamimarlik.com web sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.